Caseroom.pl - black week 2020

ETUI SKÓRZANE

-%
OFERTA SPECJALNA

CO TO JEST BLACK WEEK?

Czas ogromnych promocji z roku na rok coraz bardziej się wydłuża. Kiedyś jedynym dniem z przecenami sięgającymi 90% był piątek. Niektóre sklepy zaczęły zamieniać Czarny Piątek na Czarny Weekend lub Czarny Tydzień.

ETUI DREWNIANE

-%
OFERTA SPECJALNA

CO TO JEST BLACK FRIDAY?

Historia Czarnego Piątku rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych – kraju, w którym zakupy i wyprzedaże są bardzo popularne. Czarny Piątek od kilku lat zajmuje stałe miejsce także w polskim kalendarzu. Wiele osób wyczekuje tego dnia, aby upolować ogromne przeceny na ubrania, elektronikę, kosmetyki i wiele innych rzeczy.

Black Friday to dzień, w którym niemalże każdy sklep oferuję promocyjne ceny, rabaty sięgające nawet do -90 %. To świetna okazja do zrobienia większych zakupów. Z roku na rok Czarny Piątek przybiera na popularności. Kilka lat temu polscy sprzedawcy bagatelizowali to “święto”, dając znikome przeceny i mało atrakcyjną ofertę. Dziś większość sklepów chętnie bierze udział w Czarnym Piątku.Black Friday w 2019 roku przypada na 29 listopada. To w ten dzień powinniśmy udać się na ogromne zakupy, dzięki czemu zaoszczędzimy pieniądze, kupując w promocyjnych cenach.

SZKŁA HYBRYDOWE

-%
OFERTA SPECJALNA

BLACK WEEK SALE!

WYBIERZ MODEL SWOJEGO TELEFONU I ZAPROJEKTUJ ETUI SILIKONOWE

WYBIERZ MODEL SWOJEGO TELEFONU I ZAPROJEKTUJ ETUI BLACK MATT

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na dalsze ich użycie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności i Regulaminie strony.