Telefon komórkowy to wielofunkcyjne narzędzie, które coraz częściej wykorzystywane jest do wielu zróżnicowanych zadań. Możemy z jego pomocą nie tylko dzwonić do bliskich lub wysyłać SMSy, ale także surfować po sieci, uczyć się lub po prostu szukać rozrywki. Biorąc jednak pod uwagę szereg i zakres czynności, każdy powinien mieć świadomość, jak wiele zagrożeń czeka na Twój aparat.

Szukasz modnego i eleganckiego zabezpieczenia? W takim razie warto wybrać etui skórzane. Przekonaj się o tym, jak wiele zalet posiadają tego typu propozycje i jak wypadają one na tle drewna lub tworzyw sztucznych.

Etui skórzane – jak wybrać odpowiedni model?

Etui musi być dopasowane do konkretnego modelu telefonu, z którym będzie wykorzystywane. W innym wypadku rozmieszczenie elementów funkcjonalnych (tj. regulacja głośności, aparat, mikrofon, głośnik itp.) nie będzie kompatybilne z kształtem case. Może to nie tylko utrudnić eksploatację telefonu, ale w ogóle ją uniemożliwić. Jeśli więc szukasz etui na telefon iPhone 11 (np. floater) lub case na Samsung A10 (np. ze skóry krokodyla, w Caseroom znajdziesz akcesoria perfekcyjnie dostosowane do ich budowy.

APPLE iPhone 11 - skóra floater czarna SAMSUNG GALAXY A10 - skóra krokodyl

W przypadku etui ze skóry warto zwrócić również uwagę na jakość wykonania, dbałość o detale  i rodzaj wykorzystanych tworzyw.

Dlaczego warto wybrać etui ze skóry?

Etui skórzane na telefon posiada szereg istotnych zalet. Po pierwsze, jest ono bardzo eleganckie. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub zajmujesz stanowisko reprezentacyjne, musisz wyróżnić się na tle innych pracowników. Gdy Twój rozmówca (np. potencjalny klient) zauważy, że dysponujesz eleganckim etui do telefonu ze skóry, prawdopodobnie doceni dbałość o szczegóły. Zupełnie inaczej wyglądałaby sytuacja, gdyby Twój telefon zadzwonił, a na plastikowym case znajdował się ulubiony muzyk lub niewybredny humorystyczny motyw. To właśnie detale Tworzą spójną całość wizerunku. Zadbaj więc o nie razem ze skórzanym etui na smartfon.

Kolejnym atutem, który przemawia nad wyborem skórzane etui do telefonu, jest ich wytrzymałość i komfort eksploatacji. Skóra to niezwykle elastyczny materiał, który doskonale chroni smartfon przed uszkodzeniami, zarysowaniami i pozostałymi zmianami eksploatacyjnymi. Gdy dodamy do tego możliwość otwierania w formie książki, otrzymamy produkt niemal idealny. Nie czekaj i przekonaj się o tym na własne oczy wraz z ofertą Caseroom.

Etui skórzane kontra tworzywa sztuczne lub drewno

Czy silikonowe etui na telefon nie będzie lepszym rozwiązaniem od skórzanego? Z teoretycznego punktu widzenia może się tak wydawać, ponieważ tworzywa sztuczne bywają bardziej wytrzymałe od naturalnych. W Caseroom dostępne są jednak etui skórzane na iPhone czy smartfony marki Samsung (np. Samsung Galaxy A10 - skóra iguana czarna) przygotowane w taki sposób, by zmiany wizualne (jak ma to miejsce w przypadku propozycji w formie książkowej) nie powodowały zmartwieniem. Skóra została naniesiona na sztywne tworzywo sztuczne. Dzięki temu nie jest ona poddawana bodźcom, które mogą ją uszkodzić. Jest to zatem wyposażenie eleganckie i wytrzymałe.

SAMSUNG GALAXY A10 - skóra iguana czarna

Warto zwrócić uwagę również na fakt, że w Caseroom dostępne są propozycje z drewna. Ich wykonanie polega na zastosowaniu tworzywa sztucznego i forniru, czyli bardzo cienkiej warstwy naturalnego drewna, które prezentuje się w sposób estetyczny i elegancki. Design takich alternatyw jest o wiele mniej oficjalny, lecz doskonale sprawdza się on w przypadku osób wybierających dojrzałe stonowane warianty. Warto więc wykorzystywać go w przypadku telefonów prywatnych lub przy mniej oficjalnych sytuacjach i miejscach. W końcu inne oczekiwania mają potencjalni klienci w salonie usługowym i inne podczas biznesowej rozmowy z prezesem dużej firmy handlowej.

Zależy Ci na najwyższej jakości etui do telefonu, które wybierasz dla siebie lub na prezent dla swoich bliskich? Nie zwlekaj i już teraz dołącz do grona zadowolonych klientów Caseroom. Czeka na Ciebie wiele fantastycznych propozycji, które charakteryzują się doskonałym stosunkiem wysokiej jakości do atrakcyjnej ceny. Więcej informacji znajdziesz na stronie sklepu, gdzie w opisach produktów do Twojej dyspozycji są wszystkie najistotniejsze parametry techniczne i specyfikacje.