Zawsze należy dobrać odpowiednie etui do telefonu. Koniecznie trzeba również zwrócić szczególną uwagę na jakość wybieranych akcesoriów, gdyż case to produkt mający na celu zapewnienie ochrony smartfona. Oczywiście warto wykorzystać również dostępne walory estetyczne, by odświeżyć design aparatu lub zmienić jego wygląd, dostosowując go do swoich indywidualnych preferencji. Na szczęście korzystając z usług Caseroom, nie musisz obawiać się, że ciężko będzie znaleźć to, czego szukasz – zwłaszcza jeśli interesuje Cię etui silikonowe do Huawei Mate 10. Przekonaj się o możliwościach, które na Ciebie czekają. Więcej informacji znajdziesz w poniższym materiale.

Dlaczego wybór konkretnego etui do telefonów jest tak ważne?

Chociaż wszystkie telefony komórkowe są obecnie do siebie podobne i na pierwszy rzut oka nie ma między nimi szczególnych różnic, brak kompatybilności case z aparatem może być przyczyną dużego dyskomfortu lub ograniczenia funkcjonalności. Warto zauważyć, że każdy smartfon posiada nieco inną wielkość obiektywu i sama soczewka również umieszczona jest w nieco innym miejscu. Coraz częściej dochodzi też do tego, że telefony posiadają kilka obiektywów (np. standardowy, makro i szerokokątny), co wymusza zastosowanie innego typu otworu w etui.

Sam aparat to jednak nie wszystko. Uformowanie poszczególnych części etui do telefonu powinno brać pod uwagę również takie elementy, jak np.:

- mikrofon,
- słuchawka,
- wejście USB (które w większości przypadków jest również wtykiem ładowarki);
- wejście audio (zazwyczaj jest to wtyk typu minijack);
- przyciski funkcjonalne (np. ogólny i boczny regulacyjny).

Etui silikonowe z grafikami – wybierz wzór dostosowany do Twoich potrzeb

Cenisz sprawdzone opcje, które charakteryzują się wysokim poziomem niezawodności? W takim razie etui silikonowe do telefonu Huawei Mate 10 lub 20 będzie satysfakcjonującym wyborem, który spełni Twoje oczekiwania. Są one wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego, które chroni obudowę aparatu przed zarysowaniami i wytarciami lakieru. Dzięki temu smartfon nawet po wielu latach eksploatacji będzie wyglądać jak nowy.

HUAWEI Mate 10 Lite

Twórz własne wzory przy pomocy kreatora

Masz ciekawy pomysł lub chcesz zrobić bliskiej Ci osobie prezent? W takim razie możliwość samodzielnego przygotowania grafiki, która zostanie naniesiona na etui do telefonu. Dzięki opcji wgrywaniu własnych grafik i zdjęć, stworzenie zróżnicowanych koncepcji, kolaży lub nawet materiałów reklamowo-promocyjnych jest szybkie i proste. Oprócz tego kreator udostępnia opcję dodawania i ustawiania napisów (z dostosowaniem wielkości, rodzaju czcionki, formatowaniem i zmianą kolorystyki) oraz clip artów w bazie.

Kreator pozwala też personalizować wzory z bazy motywów. Dzięki temu każdy może w szybki i prosty sposób stworzyć etui do telefonu, które spełni jego indywidualne kryteria, zachowując najwyższą jakość wykonywanej pracy.

Etui drewniane lub skórzane dla Huawei Mate 10 i 20

Drewno to bez wątpienia ciekawy surowiec w kontekście ochrony telefonu komórkowego. Nic zatem dziwnego, że drewniane etui na telefon Huawei Mate 10 i model Huawei Mate 20 cieszy się dużym uznaniem konsumentów szukających nieszablonowych alternatyw. W Caseroom znaleźć można ogrom egzotycznych lub znanych i cenionych gatunków drewna, np. mango, dąb lub palisander i heban. Zachęcamy więc do zapoznania się z propozycjami, które zostały wyselekcjonowane w kategorii drewniane etui na telefon Huawei Mate 10 i 20.

HUAWEI Mate 10 Lite - fornir bambus

Wolisz nieco bardziej klasyczne, lecz równie eleganckie opcje? W takim razie skórzane etui na telefon Huawei Mate 10 i 20 powinny Cię zainteresować. One również dostępne są w ciekawych konfiguracjach, np. skórzane etui na telefon Huawei Mate 10 z pikowanej skóry lub skóry iguany. Dla osób nieco bardziej odważnych alternatywą może być skórzane etui w kolorze czerwonym.

HUAWEI MATE 10 LITE - skóra floater ruda

Brakuje Ci 100-procentowej pewności, że wybierane etui na telefon Huawei Mate 20 lub 10 spełni Twoje oczekiwania? Jeśli nasze zapewnienia najwyższej jakości materiałów i dbałości o najdrobniejsze szczegóły nie wystarczą, sprawdź opinie konsumentów, którzy zdecydowali się już na zakup case w Caseroom. Rekomendacje i pozytywne komentarze użytkowników to najlepsze świadectwo na to, że satysfakcja klientów to dla nas priorytet, który każdorazowo stawiamy na pierwszym miejscu.