Niemal każdy rodzic wie, jak ważna w dzisiejszych czasach jest stała komunikacja. Dzieci zwyczajnie potrzebują telefonów, by być stale w kontakcie z bliskimi i w razie potrzeby móc skontaktować się z opiekunem lub rodzicem. Nie chodzi w końcu tylko o komfort, ale i o bezpieczeństwo szkrabów, które już w młodym wieku samodzielnie chodzą do szkoły i z niej wracają – nie mówiąc nawet o zajęciach pozaszkolnych. Inwestując zatem w telefon komórkowy, warto od razu pomyśleć o zabezpieczeniu go przed uszkodzeniami – najlepiej przy pomocy wysokiej jakości case na telefon.

Pojawia się jednak pytanie: Jak wybrać etui do telefonu dla dziecka? Przygotowaliśmy kilka cennych wskazówek, dzięki którym nikt nie powinien mieć z tym większego problemu. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Wygląd etui na telefon ma znaczenie!

Mogłoby wydawać się, że walory estetyczne to najmniej istotny aspekt w momencie zakupu etui na telefon. Niemniej jednak nie można zapominać, że rozmawiamy na temat wyposażenia i akcesoriów dla najmłodszych użytkowników, czyli dzieci. Szkraby do wieku nastoletniego zazwyczaj nie zwracają uwagi na wytrzymałość, elastyczność lub poziom zabezpieczenia aparatu. Dla nich jest ważny wygląd etui. Warto zatem wybierać wzory, które po prostu przypadną im do gustu.

Czy to zatem znaczy, że trzeba wybrać między jakością i niezawodnością a właściwym motywem? Nic bardziej mylnego – zwłaszcza gdy chodzi o etui do telefonu dostępne w Caseroom. Są to wyroby wykonane z należytą starannością i z wyselekcjonowanych tworzyw, które łączą ze sobą wszystkie wartościowe cechy z atrakcyjną ceną.

Na samym końcu warto skupić się na materiałach, z których etui na telefon dla dziecka ma być wykonane. Pociechy raczej nie będą gustować w designerskim egzotycznym drewnie lub eleganckiej skórze. Zamiast tego wolą kolorowe tworzywa sztuczne, na których wybrany wzór prezentuje się żywo i atrakcyjnie.

Połączenie designu dla dzieci i niezawodności

Podczas gdy szkraby przejmują się wzorem swojego etui, rodzice i opiekunowie w pierwszej kolejności przypatrują się bacznie żywotności case. Caseroom to miejsce, w którym zespół ekspertów przygotował ofertę bazującą na produktach najwyższej klasy – w atrakcyjnych cenach, co czyni je produktem idealnym.

Wszystkie etui do telefonu dostępne w ofercie Caseroom wykonane zostały z wyselekcjonowanych tworzyw i z zachowaniem najwyższych standardów jakości produkcji. Świadczą o tym m.in. pozytywne opinie konsumentów, którzy mieli okazję sprawdzić je osobiście i są pod wrażeniem wytrzymałości nadruku, elastyczności i niezawodności.

Zwróć uwagę na konstrukcję telefonu

Gdy Twoja pociecha używa iPhone'a 12 lub Samsunga S20, należy wybrać kompatybilne etui na telefon, np. etui silikonowe na iPhone 12 PRO. W innym wypadku case nie będzie kompatybilny, co z kolei przełoży się na eksploatację elementów funkcjonalnych, tj. przyciski regulujące głośność, aparat, mikrofon, głośnik, gniazda itp. Dodatkowo każdy aparat (nawet modele w obrębie jednego producenta) różnią się nieznacznie kształtem i rozmiarami. Etui do Samsung S20 nie będzie więc pasować do telefonów marki Huawei, a nawet do Samsunga A51 (np. etui Samsung A51 BLACK MAT).

Etui silikonowe do SAMSUNG Galaxy S20 Etui BLACK MAT do SAMSUNG Galaxy A51

Stwórz etui marzeń swojego dziecka

Każde dziecko ma swój ulubiony serial telewizyjny, zespół muzyczny lub drużynę sportową. Jeśli więc nie znajdziesz odpowiedniego wzoru w Caseroom, możesz przygotować go samodzielnie z użyciem kreatora. Jest to wygodne narzędzie udostępniające wiele ciekawych funkcjonalności (od możliwości wgrania własnych zdjęć, po dodanie clip-artów i napisów). Dzięki temu z pomocą swojego malucha (lub robiąc mu niespodziankę), jesteś w stanie zaprojektować etui przystosowane w 100% do jego oczekiwań – niezależnie od tego, czego będą one dotyczyć.

Sam proces jest niezwykle prosty i intuicyjny. Kreator poprowadzi Cię krok po kroku do finalizacji, a Ty nie potrzebujesz umiejętności graficznych i żadnego oprogramowania. Sprawdź zatem, co należy zrobić i przekonaj się, że taka forma “własnoręcznej produkcji” motywów na etui może być również świetną rozrywką.