Etui to podstawowa forma zabezpieczenia smartfona przed uszkodzeniami – zarówno mechanicznymi, jak i wizualnymi. Jest to pewnego rodzaju powłoka ochronna, która do pewnego stopnia amortyzuje uderzenia w trakcie upadku i chroni obudowę przed zarysowaniami, gdy telefon znajduje się w torebce lub kieszeni. Warto jednak wiedzieć, jaki model etui wybrać, by spełnił on wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Przedstawiamy zatem najpopularniejsze alternatywy, które cieszą się największym uznaniem konsumentów – sprawdź przed ostatecznym podjęciem decyzji.

Etui silikonowe z grafiką – najpopularniejsza opcja zapewniająca atrakcyjny design

Dlaczego etui silikonowe jest najczęściej wybieranym gadżetem? Do głównych zalet tego typu rozwiązań zaliczyć można imponującą wytrzymałość i niezawodność, elastyczność, atrakcyjną cenę i możliwość personalizacji designu. Etui silikonowe pozwala na nadrukowanie dowolnej grafiki, dzięki czemu konsumenci z jego pomocą mogą wyrazić siebie i swoje poglądy lub po prostu zadbać o estetyczny design smartfona. W Caseroom do dyspozycji klientów jest ogrom zróżnicowanych grafik, które nawiązują m.in. do świata muzyki, filmu, celebrytów, trendów lub sztuki i wielu innych popularnych motywów. Dzięki temu każdy otrzymuje gwarancję, że znajdzie idealną opcję dla swoich potrzeb i oczekiwań.

Przewagą Caseroom nad konkurencją jest fakt, że nie posiadają oni gotowych rozwiązań. Klienci otrzymują zatem możliwość skorzystania z gotowych wzorów lub personalizacji grafiki poprzez udostępnienie prywatnych materiałów. Kreator z kolei jest na tyle intuicyjny, że nawet osoby bez doświadczenia, oprogramowania graficznego i umiejętności, są w stanie samodzielnie zaprojektować etui silikonowe swoich marzeń.

Dzięki innowacyjnej technologii produkcji, realizacja nadruku personalizowanego etui jest szybka, a dbałość o szczegóły i jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie. Konsumenci składający zamówienie nie muszą więc obawiać się o to, że będą zmuszeni długo czekać na zamówiony przez siebie asortyment, a efekt będzie pozytywnie zaskakujący. Przekonaj się o tym na własne oczy i sprawdź opinie klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z tej opcji.

Eleganckie etui z drewna

Stawiasz na nieszablonowe rozwiązania, z których pomocą zaskoczysz innych? Ciekawą alternatywą dla powyższej propozycji etui silikonowego, jest bez wątpienia etui drewniane. Są one wykonane ze sztywnej bazy case z wytrzymałego tworzywa sztucznego i odpowiednio zabezpieczonego forniru (cienka okleina z naturalnego drewna). Etui drewniane w Caseroom dostępne są w wielu opcjach – od bardzo egzotycznych surowców, po znane i cenione gatunki drewna o wysokim poziomie elegancji. Na liście dostępnych kolekcji jest m.in.:

 • bambus;
 • cordoba;
 • dąb;
 • dąb szary;
 • heban brązowy;
 • heban szary;
 • icewood;
 • klon pawie oko;
 • mango;
 • oliwka argentina;
 • oliwka prima;
 • palisander;
 • teak;
 • zebrano;
 • palisander rio.

Wszystkie ww. propozycje przygotowane zostały do wielu popularnych modeli telefonów od topowych producentów, np. Samsung, Huawei lub Apple. Zobacz, czy etui drewniane jest dostępne również dla Twojego smartfona.

Etui silikonowe do APPLE iPhone 12 PRO Samsung Galaxy A10 - fornir icewood APPLE iPhone 11 PRO MAX - skóra pikowana czarna

Kiedy warto wybrać etui skórzane?

Szukasz eleganckiej alternatywy, która zagwarantuje Ci profesjonalny wizerunek w oczach rozmówcy? Etui skórzane stanowi zatem idealny wybór spełniający Twoje potrzeby. Jest to wyrób luksusowy, który prezentuje się w sposób estetyczny i minimalistyczny – niezależnie od tego, czy Twój wybór padnie na skórę naturalną, czy ekologiczną.

Warto jednak pamiętać o tym, że o etui skórzane ze skóry naturalnej należy zadbać ze szczególną starannością. W innym wypadku szybko ulegnie ono zniszczeniu i straci swoje walory estetyczne. Inaczej ma się jednak sytuacja w przypadku produktów ze skóry ekologicznej, czyli syntetycznej. Jest to materiał, który nie ulega tak szybkiemu wytarciu i nie wchodzi w reakcję z wodą. Dzięki temu chcąc zadbać o czystość swojego etui ze skóry ekologicznej, wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką i powtórzyć to przy użyciu suchego kawałka delikatnego materiału lub chusteczki.

Wszystkie ww. opcje znajdziesz w ofercie Caseroom. Nie czekaj i zajrzyj tam, by sprawdzić ilość dostępnych rozwiązań – zwłaszcza że znalezienie kompatybilnych produktów z określonymi modelami smartfonów nie powinno stanowić dla Ciebie problemu. Interfejs strony internetowej jest bardzo prosty, a wyszukiwarka zapewnia szybkość sprawdzania propozycji dostosowanych do danego modelu telefonu.