Jesteś młodym rodzicem lub szukasz odpowiedniego prezentu dla bliskich, którym niedługo urodzi się dziecko? W takim razie warto zastanowić się nad różnego rodzaju akcesoriami nawiązującymi motywem do tematu dzieci. Jednym z nich bez wątpienia jest etui na telefon – zwłaszcza w przypadku rodziców dzieci w przedziale wiekowym 0-5 lat. Sprawdź zatem, jak wybierać case na telefon – zarówno gdy jesteś rodzicem, jak i gdy szukasz czegoś na prezent wybierając motyw lub samodzielnie projektując etui ze zdjęciem.

Motyw dla młodych rodziców

Pierwsze miesiące po narodzinach można uznać za magiczne. Mimo ogromnej ilości nowych obowiązków, rodzice nie widzą świata poza swoim dzieckiem. Nic zatem dziwnego, że chętnie nawiązują akcesoriami do motywów związanych z rodzicielstwem. 

Innym ciekawym pomysłem, który bez wątpienia przypadnie do gustu użytkownikom, jest możliwość wykonania case na telefon z własnoręcznie przygotowanym motywem, np. zdjęciem lub napisem. Więcej na ten temat opowiemy jednak w dalszej części naszego materiału. Przekonaj się zatem na własne oczy, że nie jest to ani skomplikowane, trudno dostępne, ani drogie.

Etui na telefon, które poradzi sobie z obecnością dziecka

Gdy dziecko zaczyna raczkować i poznawać świat, prawdopodobnie szybko zainteresuje się ono Twoim telefonem. Nie ma w tym nic dziwnego. Jest to urządzenie, które nie tylko wyświetla kolorowe i ruchome obrazki, ale także odtwarza dźwięki. Szkraby nie wiedzą jednak, jak obchodzić się z aparatem i biorąc pod uwagę ich ciekawość świata, często mogą z nim robić rzeczy, które nie do końca są dla nas jasne i zrozumiałe – jednym z takich przykładów może być m.in. moment, w którym smartfon po prostu wyląduje z dużą siłą na podłodze. Nie można winić za to malucha. On po prostu był ciekaw, co się wydarzy.

Etui do telefonu jest zatem zabezpieczeniem, które chroni aparat w takich momentach. Oczywiście nie jest w stanie wyeliminować wszelkich zagrożeń, ale naprawdę zoptymalizuje ogromną ilość uszkodzeń, np. pęknięcia obudowy, wgniecenia, wyszczerbienia itp. Jakie etui do telefonu wybrać, by nie tylko przetrwało ono w konfrontacji z dzieckiem? Sprawdź, które tworzywo jest najlepszym dostępnym wyborem.

Drewno, skóra czy silikon?

Skoro wiesz już, że warto zainwestować w wysokiej jakości case na telefon, koniecznie zwróć uwagę na materiał, z którego jest ono wykonane. Etui skórzane (np. SAMSUNG GALAXY A20E - skóra krokodyl czarna) nie będzie najlepszym rozwiązaniem w przypadku obecności dzieci w domu – podobnie jak etui drewniane (np. Apple Iphone 11 Pro - fornir icewood). Są to produkty stosunkowo delikatne, dlatego mogą one nie do końca poradzić sobie z testowaniem wytrzymałości. Warto więc stawiać na etui silikonowe (np. APPLE iPhone 12 PRO).

Etui BLACK MAT do SAMSUNG Galaxy A51 Apple Iphone 11 Pro - fornir icewood Etui silikonowe do APPLE iPhone 12 PRO

Zaprojektuj i stwórz własne etui

Jeśli jesteś młodym rodzicem, na pewno szukasz motywu, który będzie jak najbardziej nawiązywać do Twojej pociechy. Czy jest coś, co może o niej przypominać, od jej zdjęcia? Etui ze zdjęciem jest zatem idealną opcją. Wydaje nam się, że taki wzór stworzony na specjalne zamówienie to nie tylko świetny pomysł, by samodzielnie go zaprojektować i zlecić wykonanie, ale także stanowi on perfekcyjny pomysł na prezent.

Kreator poprowadzi Cię krok po kroku – niezależnie od tego, czy postanowisz wykorzystać grafiki i wzory przygotowane przez zespół Caseroom, czy samodzielnie stworzyć własny projekt. Pamiętaj, że tworząc etui ze zdjęciem dla młodych rodziców na prezent, sprawisz im ogromną radość z wykorzystania materiałów nawiązujących do okresu ciąży lub ich pociechy (w zależności od momentu, w którym obecnie się znajdują). Projekty realizowane z pomocą Caseroom wyróżniają się ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły i charakteryzują się ponadprzeciętną niezawodnością.

Wszystkie najważniejsze szczegóły znajdziesz oczywiście na stronie Caseroom. Jeśli jednak pojawią się jakiekolwiek wątpliwości lub pytania związane z obsługą kreatora lub finalizacją zamówienia, warto skontaktować się z zespołem specjalistów odpowiedzialnych za realizację zamówienia. W Caseroom możesz liczyć na kompleksowe wsparcie – niezależnie od tego, na jakim etapie realizacji zamówienie znajdujesz się w danym momencie.