Inwestując w smartfon marki Apple, każdy użytkownik prawdopodobnie chce zadbać o to, by jego smartfon jak najdłużej charakteryzował się estetycznym designem i niezawodnością. Biorąc pod uwagę, że są to konstrukcje delikatne, i bardzo eleganckie, warto stawiać na wysokiej jakości komponenty, które nie tylko będą prezentować się w sposób estetyczny, ale i zapewnią zadowalający poziom ochrony. Chcesz wybrać wysokiej jakości etui do iPhone 12 Pro? Mamy więc kilka interesujących propozycji, które czekają na Ciebie w ofercie Caseroom. Nie czekaj i sprawdź, co zespół ekspertów przygotował z myślą o Twoich oczekiwaniach.

Etui skórzane – elegancja na każdą okazję

Naturalna lub ekologiczna skóra to elegancki materiał, który świetnie prezentuje się na wszelkiego rodzaju akcesoriach. Luksusowe i prestiżowe dodatki to bez wątpienia podstawowe wyposażenie dla wszystkich osób, które dbają o swój wizerunek w oczach innych, np. klientów. Warto więc zapoznać się z propozycjami, które czekają na Ciebie w Caseroom. Znajdziesz tam skórzane etui Apple do wielu najpopularniejszych modeli (w tym iPhone 12 PRO) i zróżnicowanych wariantach. Doskonałym przykładem jest m.in. model ze skóry pikowanej lub skóry iguany.

Modele skórzane to doskonała opcja dla osób, które potrzebują etui na telefon Apple iPhone 12 PRO w eleganckim i oficjalnym stylu. Jest to perfekcyjna alternatywa dla wszystkich pracowników posiadających reprezentacyjne stanowisko w firmie, np. przedstawicieli handlowych, którzy mają bezpośredni kontakt z klientami. Z pewnością pozytywnie wpłynie to na ich wizerunek w oczach rozmówcy.

APPLE iPhone 11 - skóra floater ruda

Etui drewniane – wyróżnij się na tle innych

Skórzany case nie do końca pasuje do Twojego stylu, lecz nie chcesz rezygnować z ciekawych i nieszablonowych opcji? W takim razie etui drewniane. Cieszą się one dużą popularnością ze względu na zróżnicowanie opcji. Do dyspozycji klientów jest wiele rodzajów drewna – w tym opcje bardzo egzotyczne. Konstrukcja takiego case to połączenie tworzyw sztucznych (plastików, z których wykonana jest baza) i forniru, czyli cienkiej okleiny z naturalnego drewna, która posiada pełną strukturę wykorzystywanego surowca.

Modne etui silikonowe – wybierz swoją grafikę

Etui silikonowe to bez wątpienia najpopularniejsza opcja. Do głównych zalet tego typu rozwiązań zaliczyć można wysoki poziom elastyczności, możliwość nadruku dowolnej grafiki i atrakcyjną cenę.

Ogromnym atutem zakupów w Caseroom jest fakt, że klienci mogą wybierać w ogromnej ilości grafik o zróżnicowanej tematyce. Do dyspozycji są m.in. motywy nawiązujące do:

- muzyki,
- filmów i seriali,
- sportu,
- natury,
- popularnych trendów,
- świąt,
- aktorów, muzyków i celebrytów.

Dosłownie każdy może wybrać wzór, który mu odpowiada. Wszystko za sprawą innowacyjnej formy produkcji. Etui silikonowe Apple iPhone 12 PRO nie jest gotowe w momencie składania zamówienia. Jest ono w wersji przezroczystej, a konsument dopiero wybiera grafikę, która dopiero zostanie nadrukowana. Biorąc jednak pod uwagę zaawansowaną technologię, jest to szybki i dokładny proces, co nie opóźnia i nie wydłuża w szczególny sposób zamówienia.

Wolisz opcje, które nie rzucają się w oczy? W takim razie rozwiązaniem będzie dla Ciebie etui Black Matt, czyli etui silikonowe Apple iPhone 12 PRO, które wykonane zostało z elastycznego tworzywa sztucznego w czarnym matowym kolorze.

Etui BLACK MAT do APPLE iPhone 12 PRO Etui silikonowe do APPLE iPhone 12 PRO

Zaprojektuj własne etui

Caseroom udostępnia ciekawą funkcjonalność, która powinna przypaść do gustu wszystkim osobom kreatywnym, które szukają sposobu na to, by wyróżnić się na tle innych lub dać upust swoim pomysłom. Zaprojektowanie własnego etui nie jest skomplikowane i nie wymaga od Ciebie ani szczególnych umiejętności, ani profesjonalnego oprogramowania do produkcji grafiki. Kreator Caseroom jest intuicyjny i przy pomocy kilku czytelnych funkcji, każdy jest w stanie stworzyć wymarzone etui silikonowe Apple iPhone 12 PRO. Warto jednak zaznaczyć, że konfigurator nie obsługuje takich produktów, jak: etui drewniane i case skórzanych.

Chcesz mieć pewność, że Twój wybór będzie w pełni satysfakcjonujący lub potrzebujesz pomocy przy realizacji większego zamówienia? Skontaktuj się z zespołem specjalistów Caseroom, który z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania – niezależnie od tego, czy chodzi o pełną kompatybilność case z danym modelem, czy masz problemy z obsługą konfiguratora.