Ciężko wyobrazić sobie życie bez smartfona w obecnych czasach. Jeszcze kilka-kilkanaście lat temu, konsumenci najczęściej sięgali po flagowe konstrukcje topowych producentów, do których mogliśmy zaliczyć firmy typu Apple i Samsung. Dziś możemy zauważyć definitywną zmianę preferencji użytkowników, którzy dużo częściej wybierają mniej popularne marki z Azji, np. Oppo. Jeśli masz już swój wymarzony smartfon, nie zapomnij go zabezpieczyć. Wykorzystaj w tym celu etui do telefonu dostępne w ofercie Caseroom. Sprawdź, jak wiele wariantów na Ciebie czeka.

Dlaczego akurat Oppo?

Oppo to firma założona w 2004 roku. Biorąc więc pod uwagę, jak długą historią może pochwalić się wielu konkurencyjnych producentów elektroniki, nie jest to imponujący wynik na tle ww. Samsunga lub Apple. Niemniej jednak nie wiek firmy jest wyznacznikiem jej jakości, czego najlepszym przykładem są opinie konsumentów, którzy zdecydowali się skorzystać z alternatyw w postaci smartfonów marki Oppo. Poznaj potencjał, który drzemie w dostępnych wariantach i zabezpiecz swój telefon przed uszkodzeniami i zmianami wynikającymi z regularnej eksploatacji.

Zabezpiecz swój smartfon przy pomocy silikonowego etui

Smartfon to wielofunkcyjne narzędzie wykorzystywane zarówno do nauki, rozrywki, jak i komunikacji. Coraz częściej korzystamy z telefonów do surfowania po sieci, oglądania filmów, czytania wiadomości, edukacji lub grania. Nic zatem dziwnego, że na obudowie szybko może pojawić się szereg wytarć i zarysowań, które sprawią, że straci ona swój atrakcyjny design. Wykorzystaj w celu ochrony etui silikonowe, dzięki któremu nawet po wielu latach użytkowania, smartfon będzie prezentować się jak nowy i odmień jego wygląd przy pomocy dostępnych grafik.

Etui silikonowe do OPPO A15 Etui silikonowe do OPPO A31 Etui silikonowe do OPPO A53 2020

Zaprojektuj własne etui już dziś

Jesteś osobą kreatywną lub marzysz o tym, by nanieść na swój aparat konkretną grafikę? Wykorzystanie wspólnych zdjęć z bliskimi lub motywów i grafik, które nawiązują do wspólnych chwil i przeżyć to wspaniały pomysł na prezent. W Caseroom produkcja własnego etui na telefon jest banalnie prosta i nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy w tym celu wykorzystać przygotowany kreator posiadający niezwykle intuicyjny interfejs.

Nie musisz więc obawiać się, że brakuje Ci doświadczenia w pracach graficznych lub nie dysponujesz profesjonalnym oprogramowaniem. Caseroom udostępnia do dyspozycji klientów wiele fantastycznych funkcjonalności. Polegają one m.in. na możliwości personalizacji grafik z bazy lub wgraniu swoich materiałów (tj. wzory lub zdjęcia) i dodaniu różnego rodzaju clip artów i napisów (z możliwością wyboru czcionki, koloru, rozmieszczenia i wielkości).

Po zakończeniu procesu projektowania wystarczy złożyć zamówienie. Etui do telefonu w ciągu kilku najbliższych dni zostanie wykonane zgodnie z projektem użytkownika i przekazane kurierowi, który dostarczy case prosto pod wskazany adres.

Nie tylko etui

W ofercie Caseroom znaleźć można również wysokiej klasy szkła hybrydowe przystosowane do smartfonów marki Oppo. Z ich pomocą można w szybki i prosty sposób zabezpieczyć wyświetlacz aparatu przed ewentualnymi zarysowaniami i pęknięciami bez obaw o to, że po naklejeniu dodatkowej warstwy, telefon będzie gorzej reagować na dotyk. Konsumenci w zestawie otrzymują też specjalną naklejkę poziomującą, która ułatwia proces naklejania. Dzięki temu sam proces jest o wiele wygodniejszy i powinien poradzić sobie z nim każdy – nawet konsumenci, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w zakresie montażu ochrony wyświetlacza telefonu komórkowego.

Jak widać, etui silikonowe na smartfony Oppo to nie wszystko, o czym warto pamiętać podczas zakupów w sklepie Caseroom. Chcąc skompletować zestaw akcesoriów, warto zrobić to od razu. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i zabezpieczysz swój smartfon przed wszystkimi zagrożeniami, które mogą pojawić się podczas standardowego procesu eksploatacji.

Masz pytania lub wątpliwości dotyczące dostępnych etui na telefon lub szkieł ochronnych? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w opisach, które umieszczone zostały w kartach produktów. Skorzystaj z tej wiedzy lub skontaktuj się bezpośrednio z zespołem Caseroom, który pomoże Ci skompletować zamówienie lub rozwieje Twoje wątpliwości.