Etui iPhone 11


Zależy Ci na tym, aby etui na iPhone 11 nie tylko skutecznie chroniło go przed urazami mechanicznymi czy upadkiem, ale również wyglądało estetycznie i stylowo? Koniecznie sprawdź ofertę Caseroom.pl. W dzisiejszych czasach te urządzenia stały się naszym nieodłącznym elementem życia, który towarzyszy nam niemal w każdej sytuacji. Niestety, ale często narażone są na różnego rodzaju niebezpieczeństwa, takie jak porysowanie, zabrudzenie czy pęknięcie, dlatego potrzebna im skuteczna ochrona!

Case iPhone 11 – doskonałe dopasowanie i bezkompromisowa ochrona Twojego

Etui na telefon przede wszystkim funkcjonalny dodatek, który zapewni ochronę naszemu smartfonowi, ale nie tylko. Obudowy na iPhone 11 dostępne są w różnych kolorach i stworzone z różnych niezwykle trwałych materiałów, dzięki czemu możemy dopasować je do naszych preferencji oraz indywidualnego stylu. Każde etui na telefon znajdujące się w asortymencie Caseroom.pl jest precyzyjnie wykonane i idealnie dopasowany do kształtu urządzenia.

Case do iPhone 11 stworzone jest tak, aby nie utrudniało korzystania z telefonu. Oznacza to łatwy dostęp do przycisków i funkcji urządzenia oraz wygodne trzymanie w dłoni. W asortymencie są dostępne etui w czarnym, klasycznym designie, ale również bardziej eleganckie, pokryte np. skórą. Ten pierwszy to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie uniwersalny wygląd i prostotę. Klasyczny design doskonale sprawdza się nie tylko w codziennych sytuacjach, ale także na oficjalnych spotkaniach w pracy.

W ofercie Caseroom.pl znajduje się również etui ze zdjęciem. Taka opcja pozwala na stworzenie własnej unikatowej obudowy na iPhona 11. W asortymencie dostępne są cienkie etui w wielu kolorach, które nie pogrubiają telefonu, pozwalając mu zachować oryginalny kształt. Etui silikonowe to także popularny wybór wśród użytkowników iPhonów ze względu na swoją miękkość i elastyczność oraz wygodę i estetykę. Tego typu etui posiada też właściwości antypoślizgowe, które umożliwia pewniejsze trzymanie telefonu w dłoni i zapobiega upadkom. Świetnie też amortyzuje wstrząsy, ponieważ dokładnie otacza całą powierzchnię urządzenia. Instalacja wszystkich etui do iPhone 11 jest bardzo intuicyjna. Instrukcja montażu dołączona jest do opakowania. Szkło hartowane to obowiązkowe zabezpieczenie podnoszące poziom ochrony telefonu.

Szkło hartowane do iPhone 11 dostępne w asortymencie Caseroom.pl posiada rewolucyjny sposób montażu. Dzięki perfekcyjnie dociętej ramce montażowej, z łatwością umieścisz ją na ekranie. W ofercie dostępne są różnego rodzaju szkła hartowane, również takie, których dodatkową funkcją jest ochrona prywatności użytkownika, a także o krystalicznej przejrzystości, idealnie oddające barwy na ekranie. Szkło hartowane do iPhone 11 jest bardzo trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu skutecznie chroni ekran przed zarysowaniami i pęknięciami, a także zabrudzeniami, w tym odciskami palców.

Skorzystaj z oferty Caseroom.pl i wybierz ochronę do telefonu, która spełni Twoje oczekiwania. Nie czekaj dłużej i dołącz do grona zadowolonych klientów!

FILTRY

Model urządzenia

Typ produktu

Brak możliwości wyboru w tej grupie

Marka

Cena

47,00 zł - 90,00 zł