Etui i akcesoria Spigen

Podobnie jak w przypadku telefonów i tabletów, także miłośnicy etui mają swoje ulubione marki, jak choćby etui Spigen. Znaczna część osób sięga właśnie po opakowania ochronne, produkowane przez tę firmę. Warto mieć jednak świadomość, że oferowane przez nas produkty marki Spigen to nie tylko odpowiednie zabezpieczenie dla tabletu czy telefonu – to także opakowania pozwalające w wygodny sposób przechowywać i transportować słuchawki bezprzewodowe.

Co niezwykle ważne, marka Spigen oferuje o wiele więcej – wśród rozwiązań, które warto wziąć pod uwagę, są choćby folie ochronne Spigen. Pozwalają one na łatwy montaż na smartfonie bądź tablecie, co więcej – posiadają właściwości samoregeneracyjne. Ich powierzchnia, podobnie jak etui do telefonów Spigen, w odpowiedni sposób zabezpiecza ekran urządzenia w przypadku jego niespodziewanego upadku lub innego uszkodzenia mechanicznego. Stanowi także doskonałą barierę przed zarysowaniem, równocześnie pozwalając na szybkie przetarcie i pozbycie się niechcianych plam w przypadku zabrudzenia. Montaż takiej folii jest niezwykle prosty i szybki, a hydrożelowa folia tego producenta, wykonana z maksymalnie uelastycznionego TPU, poradzi sobie z każdym zakrzywieniem.

Etui i akcesoria Spigen do Twojego telefonu

Dostępne w ofercie caseroom.pl etui na telefony Spigen wykonane są z niezwykle trwałych materiałów, takich jak przykładowo poliwęglan. Tworzywo to wygląda jak szkło, ale wykazuje do 300 razy większą odporność na rozbicie, a tym samym nie pęka i jest bardziej giętkie. Powód wykorzystywania poliwęglanu jest oczywisty: zabezpieczenie w jak największym stopniu Twojego urządzenia, a tym samym podarowanie mu kilku dodatkowych miesięcy (jeśli nie lat) życia. Wśród oferowanych przez nas produktów tej marki znajdziesz także takie, które wykonane są ze szkła hartowanego – jak w przypadku osłony na obiektyw aparatu.

A może marzy Ci się etui ze zdjęciem? Ty i Twoja najlepsza przyjaciółka? Wspomnienie, które chcesz mieć zawsze przy sobie? Wiesz, że CaseRoom daje Ci taką możliwość? Wystarczy, że za pomocą dedykowanego kreatora wyślesz nam zdjęcie lub grafikę, która ma ozdabiać ochronne etui na Twój smartfon, a my stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny model i wyślemy go pod wskazany przez Ciebie adres wysyłki. W ten sposób nie tylko przygotujesz sobie odpowiednią ozdobę dla Twojego urządzenia, ale możesz także podarować oryginalny prezent urodzinowy lub bożonarodzeniowy komuś bliskiemu.