Ładowarki


Szybkie ładowarki do Twojego telefonu

Wśród sprzętu, bez którego nie możemy się obejść w domu, w pracy, na uczelni, w szkole, czy też w podróży są ładowarki do telefonów. Standardowa, uniwersalna ładowarka do telefonu w obecnych czasach powinna zapewnić użytkownikowi w szybkie naładowanie baterii. Jest to jeden z głównych wymogów. Oprócz do telefonów używamy jej również do wielu innych urządzeń, których używamy w domu, pracy, samochodzie, na uczelni i w szkole. Liczymy na jej niezawodność, aby swobodnie i bez niepotrzebnych przerw uczyć się i pracować. Wśród jednych z lepszych firm możemy wymienić ładowarki Baseus, które są szybkie, skuteczne i wydajne.

Na rynku istnieją różne rodzaje ładowarek, które z łatwością można dobrać do swoich potrzeb i sprzętu, jakim dysponujemy. Ze względu na działanie możemy wyróżnić:

  • Ładowarki do telefonów sieciowe — to najpopularniejszy rodzaj ładowarki, często dołączony do zestawu z telefonem komórkowym. Dzięki niej można naładować telefon z gniazdka, a oddzielny kabel pozwoli na ładowanie z laptopa lub komputera.
  • Ładowarki samochodowe — służą do ładowania telefonu dzięki użyciu gniazdka zapalniczki w samochodzie. Świetna opcja szczególnie podczas długich podróży, w których uczestniczymy z osobami towarzyszącymi i z wieloma sprzętami jak: nawigacja, smartphone, e-papieros, tablet, czy też zestaw głośnomówiący. Kabla, który często jest dołączony do zestawu, można używać również w domu np. do ładowarki sieciowej.
  • Ładowarki indukcyjne — jest to opcja ładowania telefonu bezprzewodowo i najnowocześniejsza dostępna obecnie forma ładowania. Nie jest to opcja dla wszystkich modeli smartphonów, szczególnie tych starszych, które nie posiadają opcji ładowania indukcyjnego. Na pewno jest to wygodny rodzaj ładowarki do telefonów, ponieważ aby rozpocząć ładowanie, wystarczy położyć telefon na specjalnej podkładce. Kiedy bierzemy telefon do ręki, ładowanie zostaje przerwane.

Wybierając ładowarkę do swojego telefonu, musimy pamiętać również o typie złączy, które w są inne w różnych modelach telefonów. I tutaj wyróżniamy:

  • USB typu A
  • USB typu C
  • MicroUSB
  • Lightning

Na szybkość ładowania telefonu największy wpływ ma natężenie prądu i napięcie ładowania w telefonie, więc jeśli zależy nam na szybkim ładowaniu, są to punktu, na które należy bezsprzecznie zwrócić uwagę.

FILTRY

Typ produktu

Marka

Cena

200,00 zł - 201,00 zł

Pokaż/ukryj więcej opcji

Model urządzenia

Brak możliwości wyboru w tej grupie

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na dalsze ich użycie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności i Regulaminie strony.