VIVO


Potrzebujesz czegoś, co zabezpieczy Twój telefon, a przy okazji sprawi, że nabierze ciekawszego wyglądu? Etui silikonowe Vivo to produkt dla Ciebie. Dostępne w naszej ofercie efektowne i eleganckie etui silikonowe do Vivo to rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego designu i zachowania pełnej funkcjonalności smartfona podczas codziennego użytkowania. W naszej ofercie można znaleźć etui wysokiej klasy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród wielu produktów proponujemy etui silikonowe do Vivo w różnych wariantach. Są to etui do takich modeli, jak V21, Y11S, Y21S, Y70 i wielu innych.

Designerskie etui silikonowe Vivo

W naszym sklepie można znaleźć setki produktów, które wykonane są z niezwykłą starannością. Dbamy o to, by zapewnić klientom etui gumowe Vivo wykonane perfekcyjnie z materiałów najwyższej jakości. Są one dopasowane do każdego modelu, więc podczas codziennego użytkowania nie sprawiają kłopotów przy korzystaniu z aparatu, a także dodatkowych przycisków funkcyjnych. Jakość użytych materiałów sprawia, że silikonowy case Vivo wygląda bardzo estetycznie i nadaje smartfonowi niesamowitego wyglądu. Tego typu silikonowe etui na telefon bardzo efektywnie chroni przed zarysowaniami, pęknięciami, a nawet przed uszkodzeniami wynikającymi z delikatnych upadków.

Etui silikonowe do VIVO z własnym wzorem

W naszym sklepie oferujemy też etui silikonowe z własnym wzorem. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny nadruk na etui do każdego modelu dostępnego w naszym asortymencie. W bazie danych mamy kilkaset motywów do wyboru, które klient może wybrać. Może też wybierać je spośród dziesiątek zróżnicowanych kategorii, takich jak sport, sztuka, anime, muzyka, RAP, boho, filmowe, Netflix i wielu innych. Wśród wielu propozycji można znaleźć ciekawe i rzucające się w oczy motywy, jak również minimalistyczne, stonowane i bardzo eleganckie. Wszystkie nadruki są bardzo precyzyjne i dokładne, także dobrze trzymają się na etui. Ponadto wykonujemy etui ze zdjęciem. Wystarczy wgrać je poprzez dedykowany konfigurator, a my wykonamy etui silikonowe Vivo na zamówienie klienta. Może to być dowolne zdjęcie, gdyż specjalny program pozwala na dokładne ustawienie parametrów nadruku. Ponadto możemy wykonać dodatkowe napisy. Cały proces wgrywania zdjęcia jest bardzo prosty i intuicyjny. Trwa to jedynie kilka chwil i jest dostępne dla każdego rodzaju etui. Wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę po wybraniu konkretnego modelu case’u.