REALME


Jeśli szukasz akcesorium, które sprawi, że Twój smartfon nabędzie niepowtarzalnego desingu, a jednocześnie zostanie zabezpieczony przed uszkodzeniem, to dobrze trafiłeś. Etui silikonowe Realme z naszej oferty to wysokiej jakości produkt zaprojektowany z myślą o telefonach tej marki. W naszej ofercie można znaleźć etui Realme silikonowe do większości modeli smartfonów tej firmy.

Etui silikonowe Realme – niepowtarzalny design

Dobrze znając potrzeby klientów wprowadziliśmy do oferty szerokie spektrum etui silikonowe do Realme 6 i innych modeli tej marki. Tym, co nam przyświecało było dostarczenie produktów o zróżnicowanym designie. Można więc u nas znaleźć wersje w różnej kolorystyce – od stonowanych kolorów będących odcieniami bieli, czerni i szarości, aż po rzucające się w oczy jaskrawe kolory, takie jak błękitny, czy neonowy. Niektóre kolory są niezwykle oryginalne i nadają telefonowi niepowtarzalnego wyglądu. Wśród wielu modeli można u nas znaleźć wersje minimalistyczne jednokolorowe, a także z dodatkowymi wzorami. Każdy u nas znajdzie ciekawy produkt niezależnie od gustu.

Etui do Realme ze spersonalizowanym nadrukiem

Jeśli klasyczne etui silikonowe to za mało, oferujemy też możliwość personalizacji. Etui ze zdjęciem wykonujemy na bazie standardowych produktów, na które nadrukowujemy dowolne zdjęcia lub napisy przysłane przez klienta. W odpowiedniej zakładce dostępny jest konfigurator, który pozwoli na błyskawiczne wrzucenie i ustawienie zdjęcia, a także dodatkowych parametrów, według których mamy wykonać etui. Można w ten sposób także wybrać jeden z setek dostępnych, gotowych motywów. Te zaś można wybierać spośród dziesiątek kategorii, takich jak sport, zwierzęta, sztuka, RAP, anime, czy muzyka i wielu innych. Wszystkie zdjęcia i teksty nadrukowujemy przy pomocy technologii gwarantującej niezwykłą precyzję wykonania i jakość na najwyższym poziomie.

Etui Realme – jakość przede wszystkim

Każde etui silikonowe Realme powstaje z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują ochronę telefonu, a także estetyczny i elegancki wygląd. Prezentują się one świetnie nawet po kilku latach użytkowania, a jednocześnie nie sprawiają kłopotów z codziennym użytkowaniem smartfona. Wynika to z faktu, że są wykonane z myślą o konkretnych modelach. To sprawia, że są perfekcyjnie dopasowane, jak gdyby były wykonane bezpośrednio przez producenta smartfona. Ponadto samo zakładanie i ściąganie etui nie stanowi żadnego problemu, tak samo jak, użytkowanie aparatu i dodatkowych przycisków, do których każdy model jest przystosowany.

FILTRY

Marka telefonu

Brak możliwości wyboru w tej grupie

Zrestartuj tą grupę

Model telefonu

Zrestartuj tą grupę