kolekcja Kwiaty - zaprojektuj etui do telefonu w caseroom.pl

WYBIERZ MODEL SWOJEGO TELEFONU

Jak w prosty sposób odmienić swój stary telefon? Oczywiście za pomocą nowego case. Etui na telefon w kwiaty to must have każdej miłośniczki roślin, czy też roślinoholiczki. Motyw kwiatowy jest Twoim ulubionym, a dodatkowo nowa roślinka zajmuje każdy kawałek Twojej przestrzeni? Nie możesz się obejść bez świeżych kwiatów w swoim wazonie? Etui w kwiatki jeszcze bardziej podkreśli Twoją pasję. Teraz dzięki edytorowi etui Caseroom nie musisz się rozstawać z kwiatkami ani na moment. Na zawsze możesz mieć ulubione roślinki przy sobie.

Floral case — Twoje ulubione kwiaty na etui

Edytor Caseroom pozwala na zaprojektowanie oryginalnego i niezastąpionego floral case. Wykreuj swoje autorskie etui na telefon w kwiaty razem z nami w prosty i tani sposób. Na początku wybierz markę swojego telefonu komórkowego: Apple, Huawei, Lenovo, LG, Motorola, Nokia, Oppo, Realme, Samsung, a może Xiaomi. Następnie wybierz swój model z długiej listy dostępnych.

Teraz możesz przejść do projektowania. Sprawdź który szablon Ci odpowiada oraz korzystaj z bazy wzorów. Marzysz o stonowanych kolorach? Wybierz więc piękny i delikatny motyw róż. Jeżeli liczysz na coś bardziej energetycznego, koniecznie wybierz grafikę z egzotycznymi liśćmi. Case z kolekcji „Kwiaty” to gwarancja wyjątkowego i wspaniałego projektu, który spełni wymagania najbardziej wymagających. Istnieje również opcja wgrania własnej grafiki.

Kiedy szablon i wzór są gotowe, możesz przejść do napisów. Zrobisz to w edytorze tekstu, który pozwoli Ci dopasować odpowiedni font i sprawdzić, jak będzie się prezentował bezpośrednio na projekcie. Możesz wybrać rodzaj czcionki, jej kolor oraz wielkość. Jeżeli nie możesz się zdecydować lub projekt nie do końca Ci odpowiada, zresetuj swoje działania i przejdź do projektowania od początku. To wspaniała zabawa.

Etui na telefon w kwiaty może stać się cudownym prezentem dla przyjaciółki, siostry lub mamy. Możesz na nim umieścić życzenia  lub ulubiony cytat bliskiej Ci osoby. Sprawdź jakie możliwości daje Ci edytor i stwórz piękne projekty dla najważniejszych osób w Twoim życiu.

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na dalsze ich użycie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności i Regulaminie strony.