kolekcja Świąteczne - zaprojektuj etui do telefonu w caseroom.pl

WYBIERZ MODEL SWOJEGO TELEFONU

Czujesz już magię świąt i chcesz, żeby Twój telefon też odzwierciedlał bożonarodzeniowy nastrój? Wybierz swoje etui świąteczne na telefon, a dokładniej sam je zaprojektuj! Nie ma nic lepszego przed świętami niż zabawa w spersonalizowany case świąteczny.

Świąteczny case na telefon z Twoim wzorem

Jak stworzyć etui świąteczne na telefon? Na Caseroom jest to niezwykle proste i intuicyjne. W pierwszym kroku wybierz interesującą Cię markę. Masz do wyboru następujące firmy: Apple, Huawei, Lenovo, LG, Motorola, Nokia, Oppo, Realme, Samsung, Xiaomi. Następnie kliknij  model telefonu, który posiadasz. Gratulacje, znajdujesz się teraz w edytorze, gdzie możesz pobawić się w twórcę i zaprojektować swoje etui świąteczne.

Możesz wybierać spośród 11 różnych szablonów. Jeden motyw graficzny na całym etui? Nie ma sprawy! Dziel też swój przyszły case na dowolną ilość grafik, na pół lub jeszcze mniejsze części. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Teraz przyszedł czas na wzory i grafiki. Masz do wyboru ich niezliczoną ilość — od bardzo klasycznych po dużo bardziej nietypowe np. zaczerpnięte z popkultury. Ulubiony świąteczny film, bajka lub postać? Teraz możesz mieć ją na świątecznym etui na telefon. Możliwości są nieograniczone.

Na świątecznym case na telefon nie może też oczywiście zabraknąć napisu, cytatu lub życzeń świątecznych. Wpisz treść, która ma się pojawić na etui w pole tekstowe edytora. Możesz wybrać ulubiony font i jego rozmiar oraz kolor. Za pomocą przycisku “dodaj” pojawi się on na zaprojektowanym etui. Czas na ostatnie szlify! Za pomocą kursora wybierz najdogodniejsze miejsce, gdzie powinien się pojawić napis. Możesz swobodnie dostosować jego wielkość oraz wyrównać do lewej, prawej lub środka.

Projekt nie spełnił Twoich oczekiwań? Łatwo możesz go zresetować i zacząć od początku. Projektowanie to świetna zabawa. Jeżeli chcesz się zdać na los, skorzystaj z funkcji losowania, a edytor zaproponuje Ci odpowiednią grafikę.

Case świąteczny to wspaniały pomysł na prezent dla przyjaciół lub rodziny. Nie czekaj i zaprojektuj już dziś wspaniały upominek dla siebie lub najbliższych.

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na dalsze ich użycie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności i Regulaminie strony.