Etui silikonowe


W sklepie internetowym CaseRoom.pl znajdziesz między innymi unikalne etui silikonowe. Oferujemy różnorodne modele, dopasowane do niemal wszystkich, dostępnych na rynku typów telefonów komórkowych. Silikonowy case jest najbardziej praktyczną ochroną telefonu. Tego typu pokrowiec wykonuje się z poliuretanu lub poliwęglanu. To innowacyjny, nowoczesny materiał, który jest niezwykle elastyczny i giętki, a jednocześnie doskonale amortyzujący ewentualne upadki, a przy okazji odporny na ścieranie. Oferujemy etui na smartfon, które uchroni telefon przed zniszczeniem – zarysowaniem oraz wgnieceniem. Taki telefon można swobodnie nosić w kieszeni lub w torebce z innymi przedmiotami, bez obaw o jego stan.

Wysokiej jakości silikonowe etui na telefony

Nasze etui na telefon są nadto niezwykle modne. W ich projektowaniu kierowano się najnowszymi trendami. Niezależnie od tego, czy wybierzesz model dopasowany do telefonu marki iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei lub innych, case będzie wyglądał znakomicie. Ważne jednak, aby wybrać wersję dopasowaną do konkretnego modelu telefonu. Dzięki temu idealnie dopasuje się do otworów na mikrofon, głośnik, ładowarkę, a także przyciski regulacji głośności. Nic nie przykryje też aparatu, dzięki czemu będziesz mógł robić zdjęcia najwyższej jakości.

Oferujemy nie tylko gotowe etui silikonowe na telefon, ale również modele spersonalizowane. Zaprojektuj własne etui przy użyciu naszego intuicyjnego kreatora etui i dodaj wybrane, ulubione zdjęcie ze swojej galerii. Dzięki temu gumowe etui zyska oryginalny i absolutnie niepowtarzalny design. Nasze etui silikonowe mogą nadto występować w różnorodnych wersjach kolorystycznych. Proponujemy modele czarne, beżowe, granatowe, srebrne i inne. Proponujemy nadto wersje matowe albo świecące, w zależności od potrzeb i upodobań. W sklepie internetowym CaseRoom.pl znajdziesz etui eleganckie i stonowane, a także jaskrawe i ekstrawaganckie. Zaproponujemy model dla poukładanego biznesmena, ale i dla szalonego artysty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu na stronie CaseRoom.pl.

FILTRY

Marka telefonu

Model telefonu