Akcesoria samochodowe


Ładowarki do samochodu z kablem

Coś, czego nie może zabraknąć w żadnym aucie to ładowarki samochodowe. W czasach kiedy spędzamy w nich bardzo dużo czasu np. podczas długich dojazdów do pracy, podróży służbowych, czy też wakacji nie obejdziemy się bez tego przydatnego gadżetu, jakim jest np. ładowarka samochodowa usb-c. Ładowarki telefonowe do samochodu to niezbędny element wyposażenia auta nie tylko dla kierowców, ale też dla pasażerów. Wybierając się w długą podróż, powinniśmy zaopatrzyć się w sprzęt dobrej jakości, który nas nie zawiedzie w żadnej sytuacji i pozwoli nam miło spędzić ten czas.

Szybkie ładowanie nabrało nowego znaczenia kiedy nasz telefon stał się wielozadaniowy, ponieważ to dzięki niemu słuchamy muzyki, rozmawiamy oraz sprawdzamy trasę podróży. Odpowiednie przygotowanie do podróży to podstawa, która zapewni komfort jazdy nie tylko kierowcy, ale też współpasażerom. Często w samochodzie podczas podróży używamy również innych sprzętów wymagających naładowania. Są to np.: telefony kierowcy i pasażerów, tablet, na którym dzieci oglądają bajki lub inne programy, nawigacja, czy e-papieros.

Ładowarka samochodowa do telefonu z kablem występuje w różnych wariantach. Głównym czynnikiem, na jaki powinniśmy zwrócić uwagę to szybkie i efektywne naładowanie rozładowanej baterii w danym urządzeniu.

Ładowarki samochodowe możemy rozróżnić ze względu na różne cechy:

  • Kolor urządzenia — najczęściej są to kolory biały i czarny, ale możemy wybierać wśród różnych, innych barw. Bez problemu możemy dobrać kolor ładowarki do koloru wnętrza auta.
  • Liczba jednocześnie ładowanych urządzeń — występują tu pojedyncze kable, ale też takie, które dają możliwość jednoczesnego ładowania nawet kilku urządzeń. Ostatnia opcja jest szczególnie polecana dla dużych rodzin, które często podróżują razem.
  • Typ złącza — obecnie najpopularniejsze są złącza USB i różne wersje portów USB: typu B i C oraz Apple Lightning i Apple 30-pin.

Oferta wśród ładowarek jest nieograniczona, dlatego też każdy kierowca znajdzie coś dla siebie i z łatwością dobierze sprzęt do swoich potrzeb.

FILTRY

Typ produktu

Marka

Cena

37,00 zł - 209,00 zł

Pokaż/ukryj więcej opcji

Model urządzenia

Brak możliwości wyboru w tej grupie

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na dalsze ich użycie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności i Regulaminie strony.