XIAOMI


Smartfony mają to do siebie, że łatwo ulegają lekkim zniszczeniom, a ponadto nie zawsze prezentują się nazbyt efektownie. Jeśli chcesz to zmienić, jesteś w dobrym miejscu. W naszym sklepie znajdziesz etui silikonowe Xiaomi do większości popularnych modeli smartfonów tej marki. Staramy się zapewnić nie tylko dostęp do jak największej gamy modeli, ale także do zróżnicowanego wyboru, jeśli chodzi o design. Można u nas znaleźć case do Xiaomi Mi X6, Mi A2, Mi Max 2, Redmi 4A i wielu innych. Każde etui silikonowe Xiaomi jest wykonane pod kątem konkretnego modelu, więc jest perfekcyjnie dopasowane. Poza walorami estetycznymi, a także zabezpieczeniem smartfona, charakteryzują się też zachowaniem pełnej funkcjonalności. Etui gumowe Xiaomi w niczym nie przeszkadza podczas codziennego użytkowania telefonu, wliczając w to obsługę przycisków funkcyjnych, czy korzystanie z aparatu.

Etui silikonowe Xiaomi – duża gama kolorystyczna

W naszym sklepie można znaleźć silikonowy case Xiaomi w bardzo zróżnicowanych wersjach kolorystycznych. Są to zarówno modele w nienachalnych odcieniach czerni, bieli i szarości, jak również warianty od razu rzucające się w oczy – jaskrawo niebieskie, neonowe, czy czerwone. Każdy u nas znajdzie ciekawe etui silikonowe na każdą okazję – zarówno do formalnych stylizacji, jak również na co dzień w wersji casualowej. Etui Xiaomi Redmi Note 9 Pro, a także wersje do innych modeli można bardzo łatwo założyć i ściągnąć, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by nabyć kilka sztuk w zróżnicowanej kolorystyce.

Silikonowe etui na Xiaomi z możliwością personalizacji

Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów, oferujemy też silikonowe etui na Xiaomi z możliwością personalizacji. Możemy wykorzystać każde zdjęcie dostarczone nam przez klienta przy pomocy konfiguratora dostępnego w zakładce, przy każdym modelu etui z naszej oferty. Etui ze zdjęciem będzie wydrukowane w wysokiej jakości według ustawionego szablonu, a ponadto możemy dodać dowolny napis, co również jest całkowicie zautomatyzowane. Ustawienie konkretnych parametrów jest bardzo proste i trwa jedynie chwilę. Poza własnymi zdjęciami klient może też skorzystać z setek gotowych wzorów z różnych kategorii, takich jak sport, film, Netflix, anime, RAP i wielu innych. Ilość dostępnych motywów jest ogromna i występują w zróżnicowanej kolorystyce. Ponadto są to zarówno minimalistyczne i eleganckie koncepcje, jak również wersje efektowne i nietuzinkowe. Etui ze zdjęciem są też bardzo wytrzymałe, więc grafiki nie tracą na jakości nawet podczas intensywnego eksploatowania telefonu.

FILTRY

Marka telefonu

Brak możliwości wyboru w tej grupie

Zrestartuj tą grupę

Model telefonu

Zrestartuj tą grupę