Apple iPhone X/XS


Apple Iphone X

Chciałeś kiedyś mieć etui na telefon iPhone X z Twoim zdjęciem? Może masz swojego ulubionego mema lub cytat, który chcesz mieć zawsze przy sobie, żeby poprawić sobie humor? W takim razie mamy coś, co spełni Twoje marzenia!

Jeśli jednak nie wiesz, co zrobić, żeby zaprojektować własne etui na iPhone X lub nie masz pomysłu, możesz sięgnąć po gotowe wzory. W kreatorze masz ich mnóstwo i nawiązują one do wielu ciekawych tematów. Niezależnie, czy szukasz czegoś o charakterze motoryzacyjnym, artystycznym, czy chcesz wyrazić swoją miłość do akrobatyki lub lotnictwa – u nas znajdziesz wszystko. Nie marnuj więc czasu na oferty, które stale się powtarzają.

Apple? Lepiej zadbać o taki drogi sprzęt – etui na iPhone X

W przypadku firmy posiadającej logo z nadgryzionym jabłkiem, możemy mieć pewność, że jest to wyposażenie wysokogatunkowe z zaawansowanych technologicznie komponentów. Niestety, same produkty charakteryzują się delikatnością, dlatego warto zadbać o swój smartfon, tablet lub laptop zawczasu. W tym miejscu przygotowaliśmy możliwość wykonania własnego etui na iPhone X.

Oznacza to, że Ty projektujecie case, a my zajmujemy się jego wyprodukowaniem.

Dziś modny, znaczy niezależny

Jeszcze niedawno fajne, musiało być drogie. Później markowe, niedostępne lub limitowane. Obecnie doceniamy niezależność. Jeśli coś jest nietypowe, zwracamy na to uwagę i uważamy, że to ciekawe, gdy ktoś ma coś, o czym inni nawet nie pomyśleli. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom, przygotowaliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego. Możliwość stworzenia własnego etui iPhone X z Twoją grafiką.

Jak to działa? Ty wysyłasz wzór za pomocą kreatora lub wybierasz coś dostępnego z naszej galerii. Dopasowujesz układ logo lub grafiki (a możliwości są niezwykle duże) i podajesz adres do dostawy. My przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii nadruku wykonujemy Twój prywatny projekt silikonowego etui na telefon iPhone X i dostarczamy go do Ciebie. Jak pewnie widzisz, jest to szybkie, proste i przede wszystkim niedrogie! Zaprojektuj swoje silikonowe etui na smartfon.

Zaprojektuj etui.

FILTRY

Model urządzenia

Typ produktu

Brak możliwości wyboru w tej grupie

Marka

Cena

48,00 zł - 61,00 zł