Szkła hybrydowe


Jeśli chcesz maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo Twojego telefonu, powinieneś zadbać o odpowiednie szkło hybrydowe. Przygotowaliśmy dla Ciebie Panzer IQ Glass, Armor Shield IQ glass. Nic Ci to nie mówi? Już wyjaśniamy! To naprawdę bardzo innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na wszystkie problemy, które do tej pory miałeś ze swoim szkłem hartowanym. 

Co na przykład? Panzer IQ Glass ma tę zaletę, że absolutnie nie wpływa na dotyk Twojego telefonu. Ten panel jest więc bezpieczny! Szkło hybrydowe jest niemalże niewidoczne, niewyczuwalne, ale za to chroni ekran Twojego telefonu tak, jak nic innego wcześniej. Koniecznie musisz się przekonać, jak doskonałe jest to rozwiązanie! Szkło ochronne to coś, o co powinien zadbać każdy. Dlatego nie zwlekaj i już dziś wybierz nasze szkło hybrydowe! 

Szkło hartowane a szkło hybrydowe

Zastanawiasz się, jaka właściwie jest różnica między szkłem hartowanym a szkłem hybrydowym? Już wyjaśniamy! Poza tym, co wymieniliśmy powyżej (brak wpływu na panel dotykowy), szkło hybrydowe cechuje dużo wyższa odporność na zarysowania. Takie szkło ochronne to połączenie szkła i folii - dzięki czemu jest lepszym rozwiązaniem pod względem elastyczności wykonania. Dlatego właśnie będzie tak idealnie dopasowane do ekranu Twojego telefonu - nie jest sztywne, jak szkło hartowane, więc nie wpływa znacząco na dotyk w naszym telefonie. 

Pamiętaj, aby zawsze zapoznać się z tym, co oferuje producent. Szkła hybrydowe dostępne w naszej ofercie w stu procentach ochronią ekran Twojego telefonu przed zarysowaniami czy stłuczeniem. Co więcej - same nie pękają, nie rysują się, co znacznie wpływa na komfort użytkowania. Nikt z nas nie lubi poobijanego ekranu, gdzie co rusz pojawia się jakaś rysa. Ze szkłem hybrydowym nie musisz się o to martwić! To połączenie szkła hartowanego i folii to rozwiązanie, które z pewnością Cię zadowoli. 

Sprawdź inne propozycje naszego sklepu. Mamy dla Ciebie wspaniałe akcesoria do telefonu, jak i specjalny kreator etui - już dziś zaprojektuj własne etui! Nie zapomnij jednak uzupełnić zamówienia o dobrej jakości szkło hybrydowe. Życzymy udanych zakupów!