Większość posiadaczy smartfonów dba o swoje urządzenie i chce je jak najlepiej zabezpieczyć. Mimo trwałych materiałów używanych do produkcji topowych smartfonów nadal pozostaje spora przestrzeń do pełnego zabezpieczenia urządzenia przed upadkiem czy zarysowaniem. Etui do telefonu wykonane z silikonu od bardzo dawna jest świetną alternatywą do plastikowych i skórzanych akcesoriów. Odznaczają się elastycznością i świetnym, nowoczesnym designem. Na jakie modele koniecznie warto zwrócić uwagę?

Etui silikonowe — dlaczego warto się nimi zainteresować?

Korzystanie z obudowy na telefon pozwala zapobiegać lub łagodzić ewentualne szkody, a jedną z największych zalet silikonowego etui jest to, że jest wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Silikon jako materiał ma mnóstwo zastosowań w wielu branżach. Silikon to połączenie związków węglowodorowych, krzemu, tlenu i krzemianów. Zajmuje pozycję pośrednią między substancjami organicznymi i nieorganicznymi. Zaletą tego materiału bez wątpienia jest to, że jest niezwykle odporny — odpycha wilgoć i świetnie nadaje się do ochrony telefonu komórkowego. Mając to na uwadze, możesz być pewien, że etui silikonowe będzie niezwykle wytrzymałe i przez lata zapewni ci odpowiednią ochronę smartfona.

Na jakie jeszcze zalety koniecznie musisz zwrócić uwagę, zastanawiając się nad zakupem?

- etui silikonowe są elastyczne i skutecznie amortyzują telefon komórkowy w razie upadku, 
- etui z tego materiału zapewnia także wysoką trwałość samego etui. Trudno je uszkodzić, porysować i trwale zabrudzić,
- powierzchnia etui jest antypoślizgowa, dzięki czemu smartfon tak łatwo nie wyślizgnie się z ręki,
- ponieważ silikonowe etui nie pękają i nie blakną, zapewniają bardzo wysoki poziom ochrony smartfona.

Powyższe korzyści sprawiają, że etui do telefonu silikonowe to jeden z najlepszych sposobów na ochronę Twojej inwestycji.

APPLE iPhone 12 PRO

Silikonowe etui na telefon z własną grafiką? To możliwe przy wykorzystaniu kreatora

Jesteś bardzo wymagającym użytkownikiem smartfona i cenisz sobie możliwość niemal dowolnej personalizacji etui? Mamy dla ciebie świetnie rozwiązanie! Nasze etui ze zdjęciem to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy chcą samodzielnie zdecydować o tym, jak będzie wyglądać silikonowa obudowa. Stworzyliśmy spersonalizowany kreator etui na telefon, który pozwala zaprojektować własną obudowę! Możesz być pierwszą osobą, która wyróżni się z tłumu dzięki wyjątkowemu, jedynemu w swoim rodzaju etui! Jak skorzystać z naszego intuicyjnego kreatora?

  1. Korzystając z dedykowanej podstrony, wybierz model posiadanego telefonu.
  2. Po załadowaniu karty produktu wybierz opcję “Zaprojektuj”, która przeniesie cię do narzędzia, w którym nadasz finalny wygląd twojemu nowemu etui.
  3. Korzystaj z mnogości szablonów i wzorów. Możesz wybrać gotowe grafiki, bądź wgrać swoje własne zdjęcie, dzięki któremu twoje silikonowe etui będzie jedyne w swoim rodzaju!

HUAWEI P20 Plus

Jakie etui silikonowe wybrać?

Silikon może być produkowany we wszystkich możliwych do wyobrażenia kolorach. To niesamowita zaleta dla osób wymagających, którzy zawsze doświadczają trudności ze znalezieniem tego jednego, jedynego etui na swój smartfon. Możesz również wybrać przezroczyste silikonowe etui, dzięki temu urządzenie mobilne może nadal eksponować swój oryginalny wygląd, przy zachowaniu świetnej ochrony. Jeśli szukasz elastycznego etui o indywidualnym designie, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę etui właśnie z tego materiału. Dla wielu posiadaczy smartfonów to bowiem najlepszy sposób na ochronę telefonu komórkowego przy jednoczesnym zachowaniu świetnego wyglądu.

Silikon to elastyczny materiał, który zapewnia pełne dopasowanie do telefonu. Silikonowe etui jest również odporne na zarysowania i chroni powierzchnię telefonu przed uderzeniami i upadkami. Jest łatwe w czyszczeniu, więc nie musisz się martwić, że na powierzchni telefonu zbierze się brud czy kurz, którego nie dałoby się łatwo pozbyć.

Niezależnie od tego czy decydujesz się na etui silikonowe Appleetui silikonowe Samsung czy do modeli Huawei i Xiaomi, mamy dla ciebie mnóstwo inspirujących propozycji. W odróżnieniu od modeli skórzanych dostępnych w naszym asortymencie, etui silikonowe możesz stworzyć samodzielnie przy pomocy bezproblemowego, łatwego w użyciu konfiguratora. Chcesz kupić silikonowe etui? Koniecznie sprawdź naszą ofertę i zaprojektuj swoje nowe etui już dziś!

Promocyjna cena na etui z Twoim wzorem - CaseRoom.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na dalsze ich użycie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności i Regulaminie strony.