Etui do telefonu nie musi być nudne! Bądź kreatywny i zaprojektuj etui!

 

Etui na telefon nie musi być banalne! Ba, wręcz nie powinno… Klasyczne wzory i oklepane kolory to już przeszłość. Przyszłością są za to kreatywne pokrowce, które można samodzielnie zaprojektować i zlecić specjalistom do wykonania. Każdy, kto uważa, że dostępne na rynku modele nie spełniają w stu procentach jego oczekiwań, ma niesamowitą możliwość przygotowania całkowicie autorskiego modelu. Nudnym case’om mówimy stanowcze nie! To znak, że pora zacząć działać!

 

Projektowanie etui w kilku krokach

Projektowanie etui należy zacząć od wyboru modelu adekwatnego do posiadanego urządzenia. Produkty dedykowane Samsungom będą różnić się od tych dedykowanych Iphone’om, Huawei’om, czy modelom od Xiaomi głównie rozmiarem oraz wycięciami pod aparat, slot ładowania, czy przyciski. To, co jednak łączy je wszystkie to precyzyjne i dokładne wykonanie, które ma wpływ nie tylko na wygląd, ale również bezpieczeństwo smartphone’a. Warto pamiętać, że ich rolą jest kompleksowa ochrona zarówno ekranu, jak i obudowy, jednak zdecydowanie nie powinno to wpływać na jego wygląd. Case’y można śmiało traktować niczym biżuterię – mają zdobić, nadawać charakteru i wyróżniać właściciela.

 

Od czego należy zacząć projektowanie pokrowca? Konieczny jest wybór tworzywa. Wśród dostępnych produktów znaleźć można pokrowce takie jak etui skórzane Floater w różnych kolorach (czarne, brązowe, a nawet czerwone). Na prawdziwy produkt premium wyglądają etui skóra krokodyl, czy iguana, którym nie można odmówić elegancji. Dostępne są również robiące ogromne wrażenie, inspirowane strukturą drewna propozycje, takie jak etui fornir bambus. To produkt, który zachwyci pasjonatów ekologii i sympatyków natury, nawet z zderzeniu ze współczesną technologią.

 

Dobrym wyborem są także uniwersalne etui silikonowe, które charakteryzują się sporą elastycznością. Te ostatnie nie dość, że są uniwersalne i praktyczne, to dodatkowo umożliwiają użytkownikom wpływ na ich ostateczny wygląd. Jak to możliwe? Tego typu etui można z powodzeniem i wedle uznania zaprojektować, decydując o kolorze, princie, a nawet szczegółowym układzie grafik, czy napisów. Nie ma tu żadnych ograniczeń! Od teraz obudowę smartfona może zdobić ulubiony artysta, ukochany pupil, czy hasło, które napędza Cię do działania każdego dnia. Wystarczy wybrać szablon, który wskazuje rozmieszczenie elementów na powierzchni pokrowca. Wyłącznie sam twórca, nikt inny, może zdecydować o tym, czy na powierzchni pojawi się jeden, pokaźnych rozmiarów motyw główny, powstanie ekspozycja przy którymś marginesie, czy też podstawą będzie nieduży, wielokrotnie powtarzający się symbol. Do wyboru są rozmaite, gotowe wzory, jednak z powodzeniem zaimplementować można także własną grafikę, autorski rysunek, czy wykonane zdjęcie. Podobnie jest w przypadku treści pisanych – mogą powstać z udziałem różnych czcionek zarówno pod względem rozmiaru, wyjustowania, jak i też kształtu liter. Wystarczy popuścić wodze fantazji i w kilka chwil można stać się posiadaczem jedynego w swoim rodzaju, unikatowego etui na telefon.

 

Pomysły na oryginalne etui

Projektowanie etui nie jest to proces trudny ani specjalnie skomplikowany. Obudowę naszego telefonu może ozdobić praktycznie wszystko! To, co tylko przyjdzie nam na myśl, każdy, kto, choć na chwilę zwrócił naszą uwagę, jest dla nas ważny lub charakterystyczny. Miłośnicy zwierząt z pewnością z zapałem wykorzystają fotografię ukochanego pupila, który będzie przywoływał miłe myśli za każdym razem, gdy weźmiemy do ręki urządzenie. Dobrym pomysłem będzie także użycie zdjęcia ukochanej osoby. Portret partnera, rodzinna pamiątka, czy przywołujące wspomnienia obraz, pomogą przyjemniej przetrwać chwile rozłąki.

 

Każdy wzór i każda faktura mogą stać się bowiem podstawą stylowego tła. Zdjęcie natury zrobione w trakcie popołudniowego spaceru, uroczy widok z wakacji, czy zachwycająca kompozycja rozkwitających roślin to doskonałe pomysły do naniesienia na case. Jednak realistyczne ilustracje to jedynie niewielki odsetek możliwości. Na spersonalizowanym etui do telefonu mogą znaleźć się inspirowane elegancją i wyszukanym stylem wzory. Niesamowite wrażenia pomogą odczuć wspaniale prezentujące się desenie, takie jak marmur. Bez względu na odcień, układ, czy dodane napisy – to sposób na stworzenie eleganckiego i niesamowicie efektownego pokrowca.

 

Ciekawym trendem jest także korzystanie z futerałów z okazjonalnymi ilustracjami, które są adekwatne do aktualnej pory roku, wpisują się w koncepcję zbliżającego się święta lub nawiązują do konkretnej sytuacji (urodzin, rocznicy, Sylwestra). Święta Bożego Narodzenia to wspaniały pretekst do wykorzystania grafiki z choinką lub ozdobami, z kolei wiosna to miejsce dla wielobarwnych kwiatów, czy napawającego optymizmem słońca. Dla lepszej identyfikacji z własną firmą, czy marką można pokusić się o wykonanie etui na telefon z dobrze widocznym logiem, lub symbolem typowym dla promowanego produktu, usługi – to pewne, że prędzej, czy później potencjalny klient zwróci na nie uwagę.

 

Przygotowanie autorskiego etui na telefon ma jedną bezdyskusyjną korzyść. Dzięki niemu nigdy nie pomylimy swojego urządzenia z modelami znajomych! Nie zwlekaj i przygotuj spektakularny model, którego nie znajdziesz na sklepowych półkach. Śmiało zrealizuj swoją fantazję, a staniesz się posiadaczem etui, którego wszyscy będą Ci zazdrościć.

 

 

 

https://caseroom.pl/etui-silikonowe-apple/apple-iphone-11_etui-silikonowe.html
https://caseroom.pl/etui-skorzane-apple/apple-iphone-11-pro_etui-premium-skora-floater-czerwona.html
https://caseroom.pl/etui-drewniane-apple/apple-iphone-11PRO_etui-premium-fornir-bambus.html