Etui na Wielkanoc-idealny pomysł na upominek!

Z czym się kojarzy Wielkanoc? Z zajączkiem, który przynosi i chowa prezenty, z pisankami, których szuka się w trawie podczas zorganizowanych zabaw dla dzieci oraz oczekiwaniem na wiosnę.

 

Easter Egg Hunt, czyli wielkanocne polowanie na jajka, to bardzo fajna zabawa, o której coraz głośniej na całym świecie. Polega na tym, że dzieci szukają jajek ukrytych w ogrodzie, głównie w trawie, wygrywa to dziecko, które odnajdzie najwięcej. Zwłaszcza że jajko tradycyjne ze święconki zostało wyparte przez te czekoladowe, bardziej atrakcyjne i smaczniejsze, widoczne na co drugiej reklamie w sklepach i w telewizji.

 

Prezenty od zajączka wielkanocnego dominują już w niemal każdym domu, w którym są dzieci. Wielkanoc to dobra okazja do wręczania dzieciom prezentów. Może nie są one tak wypasione, jak te bożonarodzeniowe, ale to już kwestia indywidualna. Zwyczaj ten przywędrował do Polski z Niemiec i – jak donoszą źródła – cieszył się powodzeniem na Śląsku i w Wielkopolsce. Prezentu przeważnie nie daje się do ręki, skoro przynosi go zajączek, to on sam zostawia go w miejscu, które uzna za stosowne, koło łóżka, za poduszką lub w kuchni. Zwykle trzeba się trochę naszukać, by mieć z tego dodatkową frajdę.

 

Etui jest idealnym prezentem na tą okazję. Na naszej stronie można zaprojektować case z własną dowolną grafiką lub z jedną z tysięcy, które mamy w naszych kolekcjach. Przygotowaliśmy też opakowania Wielkanocne, które idealnie komponują się z okazją ;)