Nowe modele smartfonów są coraz bardziej doskonałe. Analizując parametry techniczne tych urządzeń możemy stwierdzić, że niektóre modele smartfonów dostępnych obecnie na rynku są bardziej wydajne od laptopów z niskiej półki. Jakość idzie w parze z ceną. Za niektóre modele smartfonów zapłacimy więcej, niż za takie urządzenia jak tablet czy komputer. Wydając sporo pieniędzy na telefon chcemy, aby pozostał sprawny przez co najmniej kilka lat. Zakup etui silikonowego, czy skórzanego jest zatem koniecznością, aby ochronić nasz telefon w razie niewielkiego upadku. Niefortunne wypadnięcie smartfonu niestety bardzo często kończy się pękniętym wyświetlaczem. A jego naprawa nie należy do najtańszych. Co zatem silikonowe, TPU, czy skórzane?

 

Etui silikonowe – podstawowa ochrona

Jeśli masz ograniczony budżet, to polecamy podstawowe etui silikonowe. Kosztuje niewiele, a właściwości tego etui silikonowego w zupełności wystarczą większości użytkownikom smartfonów.  Kiedy etui silikonowe będzie dla Ciebie odpowiednie? Gdy nie chcesz wiele wydawać, a także telefon pewnie trzymasz w dłoni, to ochrona jaką zapewnia etui silikonowe będzie wystarczająca.  W przypadku, kiedy dosyć często coś wypada Ci z rąk, to warto rozważyć zakup innego etui niż silikonowe. Na rynku dostępne są etui z materiału nazywanego w skrócie TPU, który jest wytrzmalszy od etui silikonowego. Dzięki lepszym właściwościom, takim jak wysoka odporność na ścieranie, rozerwanie, pęknięcia oraz dobra ochrona przed wstrząsami, drganiami i uderzeniami, etui z materiału TPU będzie nieco lepsze od etui silikonowego. Dodatkowo takie etui jest równie elastyczne, jak etui silikonowe. Natomiast jeśli zależy nam na pełnej ochronie, to warto kupić etui skórzane. Takie etui nie tylko będzie lepiej chronić niż etui silikonowe i TPU (chroni bowiem także ekran smartfona), ale także będzie wyglądać niezwykle stylowo. Potrzebujesz eleganckiego etui? Postaw na skórzane!

 

Etui z nadrukiem – innowacyjna ochrona smartfona

Dalej zastanawiasz się nad wyborem etui? Nadruk – to kolejna nasza propozycja dla Ciebie. Dla wszystkich indywidualistów polecamy etui z nadrukiem! Dzięki technologii druku można zadrukować obecnie niemal każdą powierzchnię. Nadruk jest trwały i charakteryzuje się żywymi kolorami. Etui z nadrukiem w naszym sklepie kupisz w wersji silikonowej. Od teraz możesz mieć Twoje najlepsze wspomnienie zawsze przy sobie dzięki etui z nadrukiem. Tego typu ochrona telefonu ma jeszcze jedną, niezaprzeczalną zaletę - możesz się wyróżnić w tłumie dzięki naszemu etui z nadrukiem!