Influencer's TOP 2020

 

Jest nam bardzo miło poinformować, że Spersonalizowane etui na telefon od Caseroom.pl otrzymało nagrodę w III Edycji Plebiscytu Influencer’s Top 2020!

 

Influencerzy i gwiazdy wybrali najlepsze produkty roku 2020 – w III edycji Influencer’s Top.

 

Do współpracy organizatorzy zaprosili najbardziej opiniotwórcze osoby, które kreują trendy, wpływając na decyzje zakupowe setek tysięcy Polaków. To osoby, które za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych m.in. Instagrama, Facebooka, Snapchata, Tik Toka, Youtuba, blogów – są na co dzień w kontakcie z milionami odbiorców.

 

W JURY edycji wiosna/lato 2020 byli m.in: Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Beata Tadla, Joanna Koroniewska, Michalina Sosna, Kamila Szczawińska, Krzysztof Radzikowski, Rozalia i Laura Mancewicz, Karolina Szostak, Alżbeta Lenska, Piotr Ligenza, Agata Załęcka, Paulina Koziejowska i wiele innych znanych osób oraz zasięgowych influencerów.

 

Trzecia edycja Konkursu Influencer’s Top jest projektem unikalnym na rynku. Pokazała internautom, że social media to platforma, która wspiera i rekomenduje marki warte zaufania, a te najlepsze nagradza. Tym samym ułatwili internautom wybór najlepszych produktów.

 

Jurorzy oceniali produkty w 4 kategoriach: Dom/Wnętrze, Podróże, Youngsters oraz Styl. Dla naszej marki caseroom.pl był to debiut na tego typu imprezie, jednak ogromne starania całego zespołu przyczyniły się do otrzymania przez nas WYRÓŻNIENIA w kategorii STYL. Dzięki temu nasze etui na telefon znalazły się w gronie najchętniej wybieranych produktów przez bloggerów.