Świąteczne etui na telefon

Święta zbliżają się już dużymi krokami. Jest to idealna okazja do wyboru nowego etui, które wpasuje się w klimat chłodniejszej i świątecznej atmosfery! Nowy case to nie tylko świetny pomysł na odświeżenie designu naszego telefonu ale także może być wyjątkowym prezentem dla najbliższych i przyjaciół. W naszym sklepie można wybrać jedną z wielu grafik tematycznych z galerii, stworzyć własną kompozycję lub kolaż używając proponowanych szablonów lub przygotować indywidualne, spersonalizowane etui ze zdjęciem.

 

Zaprojektuj własnego case'a!

W naszym kreatorze stworzenie własnego etui jest bardzo proste. Oferujemy zarówno etui silikonowe jak i kolekcje Black Matt. Na każdym etui oprócz grafiki można dodać dowolny napis, jak WESOŁYCH ŚWIĄT, MERRY CHRISTMAS czy życzenia lub tekst ulubionej piosenki świątecznej: Last Christmas I gave you my heart…, All I want for Christmas is you Emoji serce Napis może być nałożony na grafikę lub w wersji dla osób lubiących bardziej minimalistyczne podejście, sam napis na przezroczystym silikonie lub czarnym macie?

 

Idealny prezent Emoji choinka Bożonarodzeniowa

Możliwości są nieskończone, w tak prosty sposób można zrobić szybką zmianę designu telefonu swojego lub osoby najbliższej. Jeśli nic z naszych kolekcji nie przypadnie ci do gustu (w co wątpimy, ale jednak Emoji uśmiech). W sieci nie brakuje grafik o zimowej i świątecznej tematyce, które w prosty sposób można dodać do projektu. Mikołaje, choinki, śnieżynki i bałwanki na etui idealnie wpiszą się w klimat nadchodzących tygodni. Sprezentuj sobie i tym, których kochasz, wyjątkowy dodatek, spersonalizowany prezent, który zawsze będą mogli mieć przy sobie.