Pomysł na prezent walentynkowy? Pomyśl o etui!

 

Walentynki zwane też świętem zakochanych, są coraz szumniej obchodzone w naszym kraju. Obdarowywanie ukochanej osoby to czysta przyjemność, tym bardziej, jeśli pomyślimy o praktycznym podarku, który będzie użytkowany nie tylko od święta. Zobacz, dlaczego etui to jeden z lepszych pomysłów na prezent, który na długo pozostanie w pamięci obdarowywanej osoby.

 

Etui – czy nadaje się na romantyczny prezent?

Trudno jest znaleźć osobę, która w obecnych czasach nie korzysta ze smartfona. Szczególnie wtedy, gdy urządzenie jest stosunkowo nowe, a co za tym idzie – kosztowne, dobrze jest zadbać o jego odpowiednie zabezpieczenie. Walentynki są doskonałym pretekstem do zrobienia tego typu prezentu – etui do Iphone 11 będzie podarkiem praktycznym, przydatnym, a dzięki ozdobnemu opakowaniu również efektownym. Case przyczyni się bowiem do lepszej i bardziej skutecznej ochrony ekranu oraz obudowy urządzenia, ale również może stać się nośnikiem wspaniałych wspomnień. Z jego udziałem można okazać uczucie przynajmniej na kilka sposobów: przypomnieniem, zainteresowaniem, czy też przywołaniem pamięcią ważnych momentów. Może w tym pomóc spersonalizowane etui ze zdjęciem z pierwszego spotkania lub przedstawiające miejsce niezapomnianej randki. Genialnym pomysłem będzie przygotowanie pokrowca z datą upamiętniającą ważną chwilę lub rocznicę zawarcia związku. Taka grafika z pewnością wzbudzi wzruszenie u drugiej połówki.

 

Rośliny to obok słodkości dość częsty podarunek z okazji Dnia Zakochanych. Niestety te cięte dość szybko tracą swoją formę, więdną i odchodzą w zapomnienie. Na szczęście można je z powodzeniem zastąpić… pokrowcem z kwiecistym printem! Okazała wiązanka zachwycających róż, wielobarwne, polne maki, jaskry i stokrotki, czy mięsiste liście tropikalnych roślin zielonych sprawią, że każde spojrzenie w kierunku smartfona, zakończy się szerokim uśmiechem. Kwiaty na etui znacznie dłużej będą cieszyć oczy, a my połączymy przyjemne z pożytecznym. Grunt to zrobić coś, na co nie wpadli inni – dobry pomysł to podstawa sukcesu!

 

Etui na walentynki jako romantyczny prezent może także opierać się na wspólnym zdjęciu lub nawet ich serii. Rozmaite szablony umożliwiają precyzyjne przystosowanie nadruku do osobistych preferencji, ulubionego stylu, czy kolorystyki. Można bawić się wzorami, ale też zaszaleć z treścią – tworząc czułe wyznanie, uwieczniając ważny moment, czy nawet składając deklarację dozgonnej miłości. Czy wobec powyższego naprawdę znajdzie się jeszcze ktoś, kto wątpi w to, że etui do Iphone 11 to niewłaściwy pomysł na prezent?

 

Inne pomysły na walentynkowe pokrowce

 

Nie samymi walentynkami żyje człowiek. Uczucie można okazać także w nieco inny sposób, niż ofiarowując etui na walentynki inspirowane świętem, jego kolorystyką i kojarzącymi się z nim motywami. Pokrowiec może więc mieć wzór eleganckiego marmuru, fakturę ekskluzywnej skóry, czy nawet być drewniane. Etui do Iphone 11 heban szary z pewnością nie pozostanie niezauważony, a z kolei etui skóra krokodyl czarna stanie się efektownym dodatkiem do każdej damskiej torebki.

 

Warto przyjrzeć się również propozycjom, których motyw przewodni będzie opierał się na pasji, ulubionym sporcie, czy hobby. Będzie to wyraźnym świadectwem tego, że obdarowującej osobie naprawdę zależy. Zaangażowanie w odnalezienie elementu, który jednoznacznie się z kimś kojarzy, z pewnością zostanie zauważone i docenione. Fajnym, nieco szalonym pomysłem może być też przygotowanie wizerunku idola. Może być to dobrze znana okładka ukochanej płyty, wizerunek aktora z pierwszych stron poczytnych gazet, ale także zabawna interpretacja faktycznej fotografii celebryty, która stanie się przyczyną pozytywnych emocji.

 

Etui do Iphone 11 silikonowe z obrazkiem domowego pupila, postaci z bajki, czy interesującej gry są równie dobrym punktem wyjścia, choć to nadal nie wszystko. Oryginalne desenie to najlepszy sposób na pokazanie charakteru użytkownika i wyróżnienie go wśród tłumu. Upamiętnianie wydarzeń, eventów oraz wspólnie odwiedzonych miejsc też może stać się doskonałym pretekstem do wykorzystania na obudowie. Niezwykle oryginalnym pomysłem będzie przekazanie za pomocą grafiki jakiejś informacji – zaproszenie na wyjazd, do kina, a może nawet oryginalne zaręczyny? Wybór jest tak duży, że bez trudu można znaleźć produkt, który trafi w gusta drugiej połówki. Dobrze jest pamiętać o tym, że aby naprawdę chwycić za serce, nie warto iść na skróty. Najwspanialsze prezenty to takie, do których podchodzi się kreatywnie i indywidualnie – nie korzystając z gotowców. Wbrew pozorom nie muszą być kosztowne, ważne by były z pomysłem i prosto z serca, tak, jak osobiście zaprojektowane etui do telefonu. Dopełnieniem będzie ozdobne opakowanie, w którym wybrany case będzie prezentował się jeszcze bardziej okazale.

 

 

 

https://caseroom.pl/opakowania-ozdobne/opakowanie-ozdobne-dla-zakochanych.html
https://caseroom.pl/etui-drewniane-apple/apple-iphone-11_etui-premium-fornir-heban-szary.html
https://caseroom.pl/etui-skorzane-apple/apple-iphone-11_etui-premium-skora-krokodyl-czarna.html
https://caseroom.pl/etui-silikonowe